With my ideas, I like to explore new territories. At home and abroad | Pepperl+Fuchs career portal

Mérőlabor mérnök

06/07/2022

Hungary Production / Lean / Quality Management

A Pepperl+Fuchs az egész világon jelenlévő, növekvő vállalatcsoport, mintegy 6600 főt foglalkoztatva elektronikus szenzorokat valamint alkatrészeket gyárt, és értékesít az automatizálási továbbá a folyamatszabályozás-technikai piac számára.

Cégünk 1997 óta működik Magyarországon a nemzetközi Pepperl+Fuchs csoport tagjaként. Veszprémi telephelyünkön közel 600 munkatársunk foglalkozik műanyag termékek, kábelszerelvények gyártásával valamint értékesítéssel.

Csapatunk erősítéséhez elkötelezett munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

FELADATAI

  • Mérő programok, mérési eljárások készítése, ellenőrzése
  • Mérőrendszer, mérőeszköz elemzések valamint képességvizsgálatok kiértékelése, felügyelete
  • Mérés technikusok szakmai támogatása, felügyelete
  • Mérési, vizsgálati tevékenységek koordinálása, nyomon követése
  • Mérőlabor folyamatainak üzemeltetése
  • Labor projektek és mutatószámok felügyelete

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Mérőlabor / mérőszobai munkakörben szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • 3D méréstechnikai, programozási tapasztalat
  • Windows, MS Office, felhasználó szintű ismerete
  • Kommunikációs szintű angol nyelv ismeret

ELŐNY

  • GOM mérőrendszer ismerete, programozási gyakorlat
  • Metrológus / méréstechnikus / mérőeszköz felügyelői végzettség
  • Fröccsöntésben, fröccsöntött termékek vizsgálatában való jártasság

ELVÁRT KOMPETENCIÁK

  • Precizitás
  • Magas fokú kommunikációs készség
  • Határozott fellépés, nagyfokú önállóság
  • Analitikus látásmód
  • Pro-aktívitás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú, stabil munkahely egy gazdaságilag kiegyensúlyozott, folyamatosan fejlődő nemzetközi vállalatnál
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások valamint egyéb szociális juttatások, lehetőségek
  • Családias kollektíva és biztonságos, kellemes, klimatizált munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Felkeltettük érdeklődését?

E-Mail: hr[at]hu.pepperl-fuchs.com    Internet: www.pepperl-fuchs.de

Címünk: Pepperl+Fuchs Fém- és Műanyagtechnikai Kft.

8200 Veszprém, Kistó u. 16-18

You might also be interested in

Zeichnung einer Pepperl+Fuchs Ansprechpartnerin

Barbara Vamosi Visztne

Do you have any questions?

I would be pleased to assist you.

spacer

FAQ

How to apply

Paul encircled by question marks
spacer

Who we are

Would you like to learn more about Pepperl+Fuchs?

spacer