With my ideas, I like to explore new territories. At home and abroad | Pepperl+Fuchs career portal

Raktáros - Komissió

10/25/2022

Hungary Supply Chain Management / Logistics / Purchasing

A Pepperl+Fuchs az egész világon jelenlévő, növekvő vállalatcsoport, közel 6600 főt foglalkoztatva elektronikus szenzorokat valamint alkatrészeket gyárt, és értékesít az automatizálási továbbá a folyamatszabályozás-technikai piac számára.

Cégünk 1997 óta működik Magyarországon a nemzetközi Pepperl+Fuchs csoport tagjaként. Veszprémi telephelyünkön közel 600 munkatársunk foglalkozik műanyag termékek, kábelszerelvények gyártásával valamint értékesítéssel.

Csapatunk erősítéséhez elkötelezett munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

FELADATAI

  • Termelő egységek, vagy külső vevők kiszolgálása a FIFO elv alapján
  • Vállalat irányítási rendszerben a raktári készletek pontos regisztrálása
  • KANBAN ellenőrzése, naprakész feltöltése, könyvelése
  • Beérkező termékek beraktározása, elhelyezése FIFO elv szerint
  • Raktári utasítások betartása
  • Munkaterületeinek rendben tartása
  • Részvétel az éves leltárakban
  • Anyagmozgatás a termelés és a raktár között

ELVÁRÁSOK

  •   Középfokú végzettség
  •   Számítógépes ismeretek
  •   3 műszakos munkarend vállalása
  •   Targoncavezetői engedély (3312,3313)

ELŐNY

  •   Érettségi
  •   Raktárgazdálkodói vagy logisztikai elméleti és gyakorlati tapasztalat
  •   3324 targoncavezetői engedély

ELVÁRT KOMPETENCIÁK

  • Problémamegoldó képesség
  • Precizitás a dokumentáció terén
  • Magabiztosság
  • Döntésképesség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú, stabil munkahely egy gazdaságilag kiegyensúlyozott, folyamatosan fejlődő nemzetközi vállalatnál
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások valamint egyéb szociális juttatások
  • Családias kollektíva és biztonságos, kellemes, klimatizált munkakörnyezet

Felkeltettük érdeklődését?

E-Mail: hr[at]hu.pepperl-fuchs.com    Internet: www.pepperl-fuchs.de

Címünk: Pepperl+Fuchs Fém- és Műanyagtechnikai Kft.

8200 Veszprém, Kistó u. 16-18

Zeichnung einer Pepperl+Fuchs Ansprechpartnerin

Barbara Vamosi Visztne

Do you have any questions?

I would be pleased to assist you.

spacer

FAQ

How to apply

Paul encircled by question marks
spacer

Who we are

Would you like to learn more about Pepperl+Fuchs?

spacer